Menü
Sepetiniz

FIFA 23 - PC

FIFA 23 - PC
Yeni PC Ön Sipariş STEAM -58 %
FIFA 23 - PC
Bilgilendirme
Hesabım>Ürünlerim bölümünden otomatik teslim edilmektedir.
Oyunun çıkış tarihi itibariyle teslim edilecektir.
ONLINE / OFFLINE
Yalnızca OFFLINE oynanılabilir.
Garanti Süresi
Ömür boyu garantili.

HyperMotion2 Teknolojisi

FIFA 23, oynanışı daha da gerçekçi kılmak için gerçek hayatta iki kat fazla hareket yakalama çalışmasıyla HyperMotion'ı ilk kez PC'ye getiriyor. HyperMotion2, yeni özellikleri açıyor ve FIFA 23'ü Gelişmiş 11'e 11 Maç Yakalama'daki milyonlarca kareden kaydedilen 6.000'den fazla gerçekçi animasyonla buluşturuyor. Bunun sonucunda FIFA 23 hem erkek hem de kadın futboluna daha da yaklaşırken, oyuncular tüm sahada doğal hareket ediyor.

Erkekler ve Kadınlar FIFA World Cup™

FIFA World Cup Qatar 2022™ ve FIFA Women's World Cup Australia and New Zealand 2023™ ile uluslararası futbolun zirvesini tecrübe edin. Sporun en büyük turnuvaları hiçbir ek ücret ödemeden lansman sonrası güncellemelerle FIFA 23'e geliyor. Ayrıca FIFA World Cup Qatar 2022™ temalı içeriklerle dolu bir sezon FIFA 23 Ultimate Team™'e geliyor ve hayalinizdeki kadroya uluslararası bir hava katmanıza yardımcı oluyor.

FIFA 23 Ultimate Team™

FIFA 23, Ultimate Team kimya sistemini yeniden tanımlıyor, çapraz oyun özellikleri getiriyor ve gerçek hayattaki olayları temel alan senaryo temelli görevler ile yepyeni bir tek oyunculu oyun modu olan FUT Anları'nı veya FUT Kampanyalarını sunuyor.

Kadın Futbolu

İlk kez FIFA 23'te yer alan kadın kulüp futbolu, size dünyanın en büyük takımlarından bazılarıyla oynama şansı sunuyor.
HyperMotion2'den Güç Alan FIFA 23'teki kadın futbolu, özel 11'e 11 maç yakalamayı en çağdaş makine öğrenimi teknolojisiyle birleştirerek FIFA 23'te kadın futboluna yönelik yeni ve özgün animasyonları ortaya çıkarıyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta
  • Platform: Steam
00+ Satış
99,90TL
239,00TL
Etiketler: FIFA 23 - PC , ,