Menü
Sepetiniz

MAFIA DEFINITIVE EDITION - PC

MAFIA DEFINITIVE EDITION - PC
Yeni PC STEAM -60 %
MAFIA DEFINITIVE EDITION - PC
Bilgilendirme
Hesabım>Ürünlerim bölümünden otomatik teslim edilmektedir.
ONLINE / OFFLINE
Yalnızca OFFLINE oynanılabilir.
Garanti Süresi
Ömür boyu garantili.

Mafia Definitive Edition Hakkında

Illusion Softworks tarafından geliştirilen ve Gathering of Developers tarafından 28 Ağustos 2002 tarihinde yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. İlk olarak Microsoft Windows için geliştirilen oyun, 2004 yılında Playstation ve Xbox konsollarında da yerini aldı.

Son olarak 25 Eyl 2020 tarihinde tekrar yenilenmiş hali ile karşımıza çıktı. Oyunun genel hikayesi ve kurgusu tamamen aynı bırakılarak grafik ve animasyonları üzerine büyük bir güncelleme aldı.

Oyunun ilk introsunu izlediğinizde mükemmel bir hikaye ile karşı karşıya olduğunuzun hemen farkına varacaksınız. Yıl 1930. Tommy adında bir adamın polis ile yaptığı diyaloğa tanık oluyorsunuz. Tommy, üyesi olduğu organize çete hakkında herşeyi anlatacağını ama kendisini bu beladan kurtarmasını istemektedir. Bu intronun ardından oyuna dönüyorsunuz ve bir bakıyorsunuz ki Tommy sizsiniz ve taksi şoförlüğü yapıyorsunuz.

Oyunun bundan sonraki işleyişi harika. Bir yandan mafya içerisinde polise ifade veren bir adamken bir yandan da hiç birşeyi bilmeden olayları sırasıyla yaşayan siz. Kurgu anlatımla ve oynayışla o kadar güzel tasarlanmış ki gizem dolu bir hayatın içerisinde yaşıyormuşsunuz hissi veriyor.

Yıllar geçse de Mafia’nın hala en sevilen oyunları arasında yerini koruyor. Açık dünya haritası ve görev işleyişi kesinlikle kendini tekrar ediyormuş hissi yaratmıyor. Görevler sırasında ne olacağı hiç belli olmuyor. Bu gibi detaylar alınan keyfi ve oyunun kalitesini üst sıralara taşımaya yetiyor. Düşük sistem gereksinimleri sayesinde rahatlıkla yüksek performansta oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok Durumu: Stokta
  • Platform: Steam
00+ Satış
19,90TL
49,90TL